AFNET - Firma Informatyczna - KrakówIDEA FIRMY


Uznanie klienta oraz wzajemne zaufanie jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego w pierwszej kolejności gruntownie i rzetelnie analizujemy potrzeby użytkownika, aby stworzyć niezawodne rozwiązanie, w pełni dostosowane do oczekiwań Klienta.O FIRMIE

AFNET SP. Z O.O. to spółka kapitałowa o ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w branży IT wykreowana z myślą o zapewnieniu kontrahentom kompleksowej obsługi i opieki w obrębie ich środowiska informatycznego.

Świadczymy wyspecjalizowane usługi outsourcingowe oraz realizujemy projekty informatyczne dla przedsiębiorstw, których zamysłem jest redukcja kosztów, unowocześnienie, a także rozbudowa swojej infrastruktury sprzętowej, sieciowej i systemowej.

Będąc profesjonalistami zawsze precyzyjnie definiujemy parametry jakości, zakres oraz warunki Outsourcingu IT. Przy projekcie uwzględniamy nawyki, oraz indywidualne opinie i potrzeby klientów.

Stanowimy zespół uzdolnionych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Pasja z, którą tworzymy, wiedza ekspercka oraz wieloletnie doświadczenie, którymi dysponujemy gwarantują najwyższy standard wykonywanych usług.

Naszą intencją jest oferowanie najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań w oparciu o najnowsze dostępne technologie, na atrakcyjnych warunkach współpracy przy pełnym zaangażowaniu, i rzetelnym podejściu do zgłaszanych potrzeb.

Nasze atuty to błyskawiczne dostosowywanie się do zmian zachodzących na dynamicznym rynku informatycznym, a także dbałość, sumienność.

Oferujemy wyłącznie wydajne i niezawodne rozwiązania, dzięki którym nasi Klienci osiągają realne korzyści biznesowe.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?posiadamy elastycznie ceny

dajemy gwarancje finansowe w zachowaniu poufności danych

zapewniamy dedykowanego informatyka dla Państwa firmy

posiadamy niezbędne kwalifikacje

nieustannie monitorujemy rynek i analizujemy jego potrzeby

gwarantujemy dostępność do usług najwyższej jakości

jesteśmy solidni i terminowi

zapewniamy błyskawiczną i fachową pomoc w nagłych wypadkach

utrzymujemy najwyższe standardy osobistej i zawodowej postawy etycznej
KONTAKT |

AFNET SP. Z O.O.

ul. Opolska 18 Budynek A piętro 2, 31-323 Kraków, tel.: 12 312 53 49, email: biuro@afnet.com.pl